Про Фонд

 


Фонд "Перспективна Україна" - громадська неприбуткова організація, що діє з метою міжнародного та національного розвитку української держави та суспільства.

Напрямки діяльності:

1. Обговорення та створення консолідованої ідеології розвитку України (діалог та дискусії з провідними політиками, суспільними діячами, представниками наукових та мистецьких еліт, політологами та іншими спеціалістами в напрямку створення ідеології розвитку держави).

2. Покращення інвестиційного іміджу України (сприяння міжнародному інвестиційному співробітництву шляхом покращення діалогу української влади з іноземними інвесторами, напрацювання пропозицій до Верховної Ради України, щодо вдосконалення законодавства України в напрямку захисту іноземних інвестицій, сприяння міжнародній експансії українського бізнесу та інше).

3. Сприяння розвитку міжнародних політично-економічних відносин України (проведення спеціалізованих заходів та організація зустрічей з іноземними політиками, дипломатами та бізнесменами).

4. Популяризація і пропаганда культурних і наукових здобутків України (проведення виставок, створення документальних та художніх фільмів, організація зустрічей за участю мистецьких еліт України та інших країн, відкриття музеїв, проведення концертів та інших культурних масових заходів, створення соціальних інтернет-мереж та інше).

5. Благодійність та інша соціально спрямована діяльність.